אתה נמצא כאן: בית / מוצרים נבחרים / מצלמות \ Panasonic

Panasonic

אתר רשמי

מייסד חברת פנסוניק Konosuke Matsushita נולד ב- 27 לנובמבר 1894 בכפר Wasamura דרומית לעיר Osaka, כיום הכפר הוא חלק מהעיר Wakayama, Konosuke היה בן הזקונים במשפחה של חמש אחיות ושלושה אחים.

החברה שבעתיד תיקרא Panasonic נוסדה ב- 7 למרץ 1918 כאשר Konosuke העתיק את מגוריו מהמעון הקטן בו הוא התגורר לבית קומתיים שם הוא הקים חברה בשם Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works., הצוות כלל שלושה עובדים, Matsushita בן ה- 23, אחותו בת ה- 22 Mumeno ואחיה Toshio lue שהיה אז רק בן 15.

מצלמת ה- VHS הראשונה של החברה היתה ה- NV-M1 והיא פותחה בשנת 1985, המצלמה נבנתה ממכשיר להקלטת וידאו בשיטת VHS שפותחה בפנסוניק כאשר המצלמה היתה מובנית בתוך מכשיר ההקלטה בניית המצלמה בתוך מכשיר ההקלטה אפשרה את הקלטת התמונה והקול ישירות על הסרט המגנטי,  באותם ימים היתה דרישה רבה של מצלמות ווידאו מובנות ופשוטות שכל אחד היה יכול להפעילן, המצלמה החדשה שילבה טכנולוגיות חדשות כמו מערכת חדשה לטעינת הסרט המגנטי, ראש הקלטה גלילי ועוד חידושים, המצלמה היתה פשוטה להפעלה, קומפקטית ושקלה 2.5 ק"ג בלבד.

בשנת 2008 שונה שמה של חברת Matsushita Electric Industrial Co לשם “Panasonic Corporation” , במשך השנים רכשה החברה את חברת  SANYO Electric Co., Ltd. ובשנת 2011 אוחדו שתי החברת כחברות בת של תאגיד Panasonic Corporation.

קרוב לעשור מובילה חברת פנסוניק את שוק האודיו והווידאו המקצועי והחובבני   בין הטכנולוגיות החדשות שפותחו על-ידי מהנדסי הפיתוח של החברה אפשר למנות את טכנולוגיית הקלטת הווידאו DVCPro באיכויות 25MBs, 50MBs ובאיכות HD, את כרטיסי ההקלטה מסוג P2 ואת קידוד בווידאו AVC לסוגיו. מוצרים נבחרים
Panasonic AG-DVX200
Panasonic HC-X1000
Panasonic AW-UE70W/K