אתה נמצא כאן: בית / מוצרים נבחרים / תאורה \ ARRI Lighting

ARRI Lighting

האתר הרשמי

בשנת 1924 החלה חברתARRI בפיתוח ויצור פנסי רפלקטור חשמליים, הפנסים הורכבו על-גבי גנרטור נייד שהונע באמצעות מנוע של אווירון, הגנרטור הורכב על-גבי משאית והיווה מעין מערכת תאורה ניידת.

פיתוחים חלוציים אלו באו בעקבות התפתחויות טכנולוגיות בשוק הקולנוע, שוק אותו הובילה חברת ARRI בפיתוח של מצלמות, מעבדות לפיתוח סרטי צלולואיד והדפסתם, פיתוחים אלו העידו יותר מכל על התפתחותה של חברת ARRI מחברה קטנה לחברה מובילה בשוק הטכנולוגי של הקולנוע.

בשנת 1937 השיקה חברת ARRI לראשונה את פנסי ה- Fresnel, פנסים אלו צוידו בעדשה שיצרה תאורה מדויקת יותר, פיתוח פנסי העדשה אפשר לצוותי הצילום להשיג תאורה טובה הרבה יותר.

חמש שנים לאחר פיתוח פנסי העדשה חשפה חברת ARRI את הפנס הגדול ביותר שיוצר עד אז באירופה ובעולם, שם הפנס היה ARRI GIGNET 20Kw וכשמו עוצמתו היתה W20.000, מאז ובמהלך השנים שוקדת חטיבת התאורה של ARRI על פיתוח מוצרי תאורה חדשניים על-מנת להתאים את מוצריה לדרישות שוק הקולנוע והטלוויזיה העכשווי.

בשנים האחרונות הואץ הפיתוח של תאורה בטכנולוגיית ה-LED, חברת ARRI כחברה מובילה בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשות השיקה סידרת מוצרים המבוססת על טכנולוגיית ה- LED, שם המותג החדש נקרא L-Series, בסדרת פנסים אלו הושקע מיטב הידע והטכנולוגיה שצברה ARRI Lighting מאז הקמתה מוצרים אלו כוללים את פנסי ה- 5Kw, 7Kw וה- 10Kw, ויכולים לכלול מערכת לבקרת צבע. 


מוצרים נבחרים
ARRI פנסי עדשה (5600K)
L-Series L7-C
The SkyPanel Family